Tır Sürme

Tır Sürme Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Tır Sürme ; Uzun yol tır şoförü olarak verilen yükleri taşımanız gerekiyor. Yükleri gösterilen yere kadar sağ salim götürmelisiniz. Kaza yapmadan yolda bulunan engellere dikkat edin ve tır ile yükleri taşıyın. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tır Sürme Oyunu 1393 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Araba

Tır Sürme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Traktör Sürme Traktör Sürme Sevimli kahraman Bakugan ile traktör süreceksiniz. Traktöre atlayın ve Bakugan ile verilen görevleri tamamlayın. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Tır Sürme Tır Sürme Uzun yol tır şoförü olarak verilen yükleri taşımanız gerekiyor. Yükleri gösterilen yere kadar sağ salim götürmelisiniz. Kaza yapmadan yolda bulunan engellere dikkat edin ve tır ile yükleri taşıyın. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Otobanda Araba Sürme Otobanda Araba Sürme Otobanda araba sürerek ne kadar iyi bir yarışçı olduğunuzu göstermelisiniz. Otobanda arabaları sürün. Düşman araba şoförlerini indirin. Space tuşuyla arabaları değiştirerek onları istediğiniz arabaya bindirin. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Motor Sürme Motor Sürme Ormanda motor sürerek ne kadar iyi bir motor sürücüsü olduğunu göstermelisin. Kaza yapmadan ormanda ilerle ve varış noktasına kadar git. Motoru Yön tuşlarıyla sürüyorsun. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Atıkları Ayrıştır Atıkları Ayrıştır Doğaya zarar veren bütün atıkları maddesine göre ayırmanız gerekiyor. Dikkatli olun sakın yanlış yere atmayın. Hepsini kendine ait olan yere koyun. Zamanınızı boşa geçirmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.