Mario

0/0

Mario Kral oyunn , kral oyun , kral oyun oyna , kral oyunlar , kral oyunu , kral oyun oyna , kral oyun sevenler

Mario Tank Keyfi Mario Tank Keyfi Mario ile Tank keyfi yaşıyoruz. Tanka binin ve hedefe doğru ilerleyin. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral oyunn iyi eğlenceler diler.

Mario Dinamit Patlatma Mario Dinamit Patlatma Mario düşmanlarına karşı dinamit patlatmak istiyor. Mario ile dinamitleri yerleştirin ve düşmanlarınıza karşı patlatın. Düşman yerine dostlarınıza dinamit patlatırsanız oyunu kaybedersiniz. Dinamitleri Mouse ile yerleştirerek Space tuşu ile patlatabilirsiniz. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Mario Potada Mario Potada Mario bu sefer kaçmıyor. Üstün zıplama yeteneklerini basketbol oynamak için kullanıyor. Mario ile bütün basketleri atmalısınız. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Hızlı Mario Hızlı Mario Kahramanımız motoru ile hızlı olup biran önce engelleri aşmak istiyor. Engelleri aşması için çok hızlı olması gerekiyor. Ona bu zorlu yolculukta yardım edin ve bitiş noktasına ulaşmasına yardım edin. Sakın kahramanımız düşmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Çılgın Mario Çılgın Mario Mario yine zıp zıp yaparak gidiyor. Sizde onunla birlikte bu eğlenceye katılın. Önündeki küçük hayvanları geçmesi için yardımcı olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

0/0