Savaş

0/1

Savaş Kral oyunn , kral oyun , kral oyun oyna , kral oyunlar , kral oyunu , kral oyun oyna , kral oyun sevenler

Rehine Kurtar Rehine Kurtar Polis olup rehineleri kurtarmak bu oyundaki yegane göreviniz. Rehineleri sağ salim şekilde kurtarın ve madalyayı almaya hak kazanın. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunn iyi eğlenceler diler.

Ölüm Amiri Ölüm Amiri Ölüm Amiri adlı oyunumuzda hedefimizdeki polis düşmanı suçlulara ateş ederek onları yok etmeniz gerek. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunn iyi eğlenceler diler.

Çılgın Savaş Çılgın Savaş Düşmanlarınız çıldır ve sizi öldürmek istiyorlar. Onlara fırsat vermemeniz gerekiyor. Elinize en güçlü silahı alın ve savaşmaya başlayın. Hızlı hareket etmezseniz eğer size öldürebilirler. Onun için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn iyi eğlenceler diler.

Demir Prenses Demir Prenses Demir prenses ile bütün düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Bölgeyi düşmanlardan temizlemelisiniz. Demir prenses Mouse ile düşmanlarına ateş ediyor. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Savaş Helikopteri Savaş Helikopteri Havadan düşmanlarınız ile savaşmaya hazırmısınız ? Oldukça güçlüler sizi yok etmeye çalışıyorlar. Onları yenmenin tek yolu aklınızı kullanarak mücadele etmektir. Zamanınız ve merminiz kısıtlı olduğu için çok hızlı olmaya çalışın. Merminiz bitmeden bütün düşmanlarınızı öldürün. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Uzay Gemilerini Vur Uzay Gemilerini Vur Sizin hakimiyetinizde bulunan uzay gemisini sürerek diğer uzay gemilerini vurmanız isteniyor. Bunu yapabilmek için biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Alçaktan uçun ve onlara ateş edin. Yalnız onların bırakacağı mermilerede dikkat edin hepsi üstünüze gelecektir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Büyücü Büyücü Büyücü ile dev düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Düşmanlarınız çok güçlü ve size karşı savaşıyorlar. Hepsini yenmeniz gerekiyor. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Sincap Tilki Savaşı Sincap Tilki Savaşı Fındık toplamayı çok seven sincap ile sizin fındık toplamanıza engel olan tilkiler ile savaşın. Önce fındıkları toplayın ve ardından tilkilerin kalesini bombalayın. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Mutant Savaşçı Mutant Savaşçı Mutasyon geçiren askeriniz ile düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Düşmanların hepsini yok etmelisiniz. Düşmanlarınız ile savaşın ve onları süper askerinizi ile yok edin. Mouse ile nişan ayarını yapıp ateş edebilirsiniz. Şarjörünüzü doldurmak için R tuşunu kullanabilir ya da bitmesini bekleyebilirsiniz. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Savaş Kamyonu Savaş Kamyonu Savaş kamyonu ile düşmanlarınıza ateş edeceksiniz. Düşman savaş araçlarını yok etmelisiniz. Düşmanlara nişan alın ve ateş ederek onları yok edin. W,A,S,D ile savaş kamyonunu sürebilir, Mouse ile düşmanlarınıza ateş edebilirsiniz. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Yaratıklarla Savaş Yaratıklarla Savaş Kahramanımızın karşısına çıkan yaratıklarla savaşın. Eğer siz ona yardım etmezseniz yaratıklar onu öldürecektir. Elinizdeki saldırı ve savunma malzemelerini çok dikkatli kullanın. Biran önce yaratıklardan kurtulmanız isteniyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Güçlü Tank Güçlü Tank Bu tank son model donanım ile kuşatılmıştır. Oldukça güçlü ve özel yapım bir tankdır. Düşmanlarınıza saldırıda bu tankı kullanacaksınız. Onları iyi nişan alarak hepsini tek seferde vurabilirsiniz. Hadi gücünüzü gösterin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Uzayda Çılgınca Savaş Uzayda Çılgınca Savaş Düşmanlarınız oldukça güçlü ve pes etmeyi düşünmüyorlar. Sizde pes etmeyin ve onları karşı savaşın. Olabildiğince hızlı olup hepsini yenmeye çalışın. Sonuçta elinizde bütün saldırı ve savunma silahları bulunuyor. Gücünüzü herkes görsün. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Savaş Arabası 2 Savaş Arabası 2 Düşmanlarınızı vurmak için çok iyi bir fırsatınız var. Arabanızın tepesindeki silah ile yanlarına kadar yaklaşın ve hepsini vurun. Hızlı olun sakın kendinizi fark ettirmeyin. Zamanınızda oldukça kısıtlıdır. Mermilerinizi boşa harcamayın iyi nişan alın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Düşmanlarla Savaş Düşmanlarla Savaş Kötü düşmanlar kahramanımızı bir köşeye sıkıştırmışlar. Kahramanımızın tek kurtuluş yolu elindeki sniper ile düşmanlarını vurmaktır. Kahramanımızı yönlendirerek bütün düşmanlarını vurun. Hızlı olun boşa mermi harcamayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Zorlu Savaş Zorlu Savaş Düşmanlarınızdan kurtulmak için son fırsatınız. Ya siz onları öldüreceksiniz yada onlar sizi öldürecektir. Elinizi hızlı tutarsanız siz onları öldürebilirsiniz. İyi nişan alın tek seferde hepsini öldürün. Mouse ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Uçakla Savaş Uçakla Savaş Düşmanlarınıza karşı önde başlayacağınız bu savaşta çok hızlı olun. Siz uçağınız ile savaşacaksınız. Bunun için daha avantajlısınız. Haritadan bulundukları yeri tespit edip saldırın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Bomba Tankı Bomba Tankı Bu tank ile düşmanlarınıza bomba atmanız gerekiyor. Eğer isabetli bombalar atarsanız düşmanlarınızın tankını patlatabilirsiniz. Dikkatli olun ve en kısa süre içerisinde bütün tankları patlatın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Hızlı Savaş Hızlı Savaş Düşmanlarınız hiç durmadan üzerinize geliyorlar. Onlara dur demenin artık zamanı geldi. Çok hızlı olun biran önce onları durdurun. Yalnız en ufak hareketinizde canınızdan olabilirsiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Buz Savaşları Buz Savaşları Kahramanlarımız buzun üstünde savaşacaklar. Onları yöneterek bu savaşta galip gelmelerini sağlayın. Dikkatli olmanız gerekiyor. Sakın kahramanlarınıza zarar gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Çocuk Savaşları Çocuk Savaşları Çocuklar için hazırlanan bu savaş oyununda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Size verilen görevleri zamanında yerine getirin. Sakın görevlerinizi aksatmayın. Mouse ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Silahlı Mafyaların Çatışması Silahlı Mafyaların Çatışması Mafyaların arasında çıkan alacak verecek davası yüzünden ortalık karıştı. Siz yöneteceğiniz tarafı seçip oyuna başlayın. Çok hızlı olmanız gerekiyor. Eğer hızlı hareket etmezseniz çatışmada ölebilirsiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Ölümüne Savaş Ölümüne Savaş Düşmanlarınız ile ölümüne bir savaşa hazırmısınız ? Eğer çok hızlı olursanız en kısa sürede hepsini öldürebilirsiniz. Tabi dikkatte çok önemli. Düşmanlarınızın nereden yaklaştığına dikkat edin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

Savaş Tankı Savaş Tankı Bu tank ile düşmanlarınıza karşı savaşmanız gerekiyor. Çok hızlı olup en kısa sürede bütün tankları vurun. Dikkatli olun sakın sizin tankınız patlamasın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunn Türkiye nin en yeni ve güzel kral oyun kategorilerinde kral oyun sevenlere kral oyunlar sunuyor.

0/1